Peatöövõtt | Ehituse projektijuhtimine | Rekonstrueerimine

Firmast

Evicon OÜ on 2010. aastal asutatud ehitusettevõte, mis oma põhitegevusega alustas 2011 aastal. Meie tegevusaladeks on tänaseks päevaks kujunenud ehituse peatöövõtt ja ehituse projektijuhimine. Evicon OÜ meeskonda kuuluvad ainult kvalifitseeritud ja ehitusalase kogemusega projektijuhid. Valdavalt on projektijuhtide kogemused 10 aastat ehituses.

Evicon OÜ eesmärgid

1. Eesmärk on kasvatada ettevõtte käivet 2 miljonit EUR aastas. Selle eesmärgi täitmiseks palkame Insenertehnilist personali igal aja hetkel, täiendame kontori töötajate arvu eelarvestajate näol. Osaleme eesmärgi saavutamiseks riigihangetel ja ehituse peatöövõtu hangetel. 

2. Ehitusteenust pakkudes lähtume rangetest kvaliteedinõuetest. 2017. aastal juurutasime rahvusvahelistel standarditel põhineva ISO 9001:2015 ja ISO 14001:2015 kvaliteedi- ja keskkonnajuhtimissüsteemi, mille on sertifitseerinud Bureau Veritas Eesti audiitorid.

3. Eesmärk on pakkuda tulevase Kliendile läbimõeldut, ajagraafikus ja eelarves püsivat ehitusteenust. ITP ja eelarvestajad käivad läbi täiemahulise Microsoft Project ajagraafikute koostamise süvaõppe lisaks varasematele kogemustele. Eelarvestusprotess on väga detailne ja mahukas (nii eelarve ridade kui eelarvele kulutatud aja mõistes), sellega elimineerime võimalikke lahkhelisid tulevase ehitustöö käigus, mis on otseselt seotud ajagrafiku täitmisega. Ajagraafikus püsimine on TÄHTIS ettevõttele kui ka Kliendile, et saavutada eesmärke.

 

Kokkuvõte

Evicon OÜ on edule suunatud ettevõte. Meil on aastatepikune kogemus ja meie eesmärgiks on saavutada eesmärgid - Kliendi kui ka meie endi omad.

 

 

Doit | kodulehe disain ja sisuhaldustarkvara, reklaam, 3D, fotograafia